Programy obozowe

Wyzwanie odwagi W parku linowym pokonasz nie tylko przeróżne przeszkody, ale i własny strach. 

Plastyka Prace ręczne pobudzą kreatywność i twórcze zdolności naszych obozowiczów poprzez działanie z różnymi materiałami i technikami plastycznymi.

Świat logiki Drużyna spędzi czas na wspólnym rozwiązywaniu łamigłówek i rebusów w obozowym pokoju zagadek (escape room).

Wioślarstwo Obozowicze przepłyną nasze jezioro wzdłuż i wszerz pod czujnym okiem wolontariuszy oraz profesjonalnego ratownika. 

Jazda konna W krytej hali na obozowiczów czeka możliwość hipoterapii. W czasie programu jeźdźcy będą mogli popisać się swoją zręcznością.

Media W studiu Bátor Tábor przygotowywane są sensacyjne audycje radiowe!

Cyrk W czasie programu obozowicze poznają podstaw żonglerki. Cierpliwość i wytrwałość pozwolą opanować oszałamiające sztuczki!

Ukryte siły Dzięki ekscytującym eksperymentom fizycznym obozowicze odkryją tajemnice natury.

Łucznictwo Na leśnym torze łuczniczym mistrzowie strzelania do celu zmierzą się z wyzwaniami na różnym poziomie trudności. 

Wędkarstwo Obozowicze będą mieli okazję łowić ryby z pomostu, brzegu jeziora czy małego półwyspu. Wszystkie okazy wypuszczamy z powrotem do wody!

Budowanie zespołu Specjalne gry integracyjne pomogą w lepszym zgraniu drużyny. 

Ścieżka odważnych Nasi najstarsi nastoletni obozowicze w czasie tego zróżnicowanego programu będą mogli wypróbować swoich sił w czynnościach przydatnych w „dorosłym życiu”: od majsterkowania, przez naprawę roweru do udzielania pierwszej pomocy!

Co jeszcze? Taniec, flashmob, obozowe ognisko, imprezy, różnorodne wieczorne programy, śmiech, przyjaźń. Niezliczone przygody na całe życie.