GO! Program

 Projekt GO! powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie szpitalnych oddziałów onkologicznych na zagospodarowanie wolnego czasu najmłodszym pacjentom. Intencją Fundacji Bátor Tábor Polska jest dotarcie do jak największej liczby dzieci dotkniętych chorobami przewlekłymi. 

Polski GO! jest naturalną kontynuacją węgierskiego projektu o tej samej nazwie, który z kolei został powołany do życia w ślad za tzw. hospital outreach programs amerykańskiej organizacji SeriousFun Children’s Network do której należy nasza Fundacja. 

 

Celem GO! jest przeniesienie w szpitalne mury terapeutycznych doświadczeń podobnych do tych, które Fundacja dostarcza dzieciom przybywającym na nasze obozy w podbudapeszteńskim Hatvan 

Online GO!Program 

W tym trudnym czasie pandemii, wypełnionym izolacją domową lub szpitalną, pragniemy nawiązać kontakt z dziećmi, które czują się samotne i nie mają kontaktu z rówieśnikami ani szans na zabawę.  

Obecnie nasz Szpitalny Program GO odbywa się w wersji Online. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży oraz jest on częścią obozowej magii w szpitalu lub w domu.  Nasze działania opierają się na terapii poprzez rekreację, bowiem głęboko wierzymy, że stawiając czoła wyzwaniom zawartym w przygotowanych aktywnościach, dzieci mają szansę zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami i brakiem pewności siebie, a także spędzić czas w gronie rówieśników. Poprzez zabawę chcemy wywołać na ich twarzach uśmiech, dając tym samym siłę do dalszej walki z chorobą. 

Podczas każdych zajęć przenosimy się do świata gier, fantazji i dobrej zabawy!  

Link do zapisów dla zainteresowanych dzieci i ich rodziców: https://bit.ly/39OZ4cS